Random Update 07/01/2010

7. ledna 2010 v 19:51 | Fingusa |  Oznámení

Aneb neaktivita je dort a dort je lež.... xD

Zdravím všechny lidi co momentálně čtou tento článek.

Nuže stále nejsem na dost silném počítači, abych mohl začít s pořádnýma článkama. Přemýšlel jsem nad různýma možnostma a myslím že bych dokázal něco málo sesmolit. Od této soboty můžete očekávat zvýšení aktivity a KONEČNĚ nějaké ty updaty. První pokusný článek mám již na rýsovacím stole a brzy se do něj pustím. Bože jak si odpočinu na novém železe >.> .

Nevím jestli to někoho zajímá, ale chtěl jsem tady zatím vypsat co jsem tak dělal.

No tak jsem přečetl kvanta mangy a už jí nemůžu ani vidět... ne pořád jí mám rád xD . Mám za sebou téměř celou Tsukihime ( čtu jí podruhé, tudíž to jde rychleji a poznávám nové části příběhu.) a momentálně se připravuji na kompletní finish Da Capa ( přečetl jsem předtím jen Sakura route, protože se mi do ruky dostal Edelweiss). Z her jsem nedávno znovu dohrál Cave Story a to i s Balosem >.> . Což je podruhé v životě co jsem toho hardcore blázna porazil. Dohrávám také Iji a Castlevania: Aria of Sorrow. K anime nemám přístup a mám už DOST velké abstinenční příznaky. Znáte to ne? Divné představy... imitování hadoukenu atd.

Ve škole to je pořád stejně horké, ale už jsem si docela zvykl. Střední opravdu už není základka xD. Ano to mi mělo dojít už někdy na začátku školního roku, ale budiž. Jde to přežít a horší to snad už nebude. A samozřejmě co mě nezabije ( ehm) to mě posílí.

Ok to by bylo zatím vše. Uvidíme se u dalšího článku, který dá-li bohyně bude už na konkretní téma. Enjoy...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama