RandomUpdate 05/03/10

5. března 2010 v 19:51 | Fingusa |  Oznámení


Ok zase příchází výkend a Fingusa příchází s dalším Random Updatem... yaaay xD .

Zdravím kohokoliv, kdo tento článek momentálně čte a doufám, že po jeho přečtení neskočí z okna xD . Opět přichází výkend, tudíž mám dostatek času updatovat blog. Určitě jste si všimli nového přírustku na blog.


( The Grimoire of Alice -- Alice Margatroid's Theme )
( Podle mě momentálně nejlepší Touhou song. Extra Stage v Touhou05 byl krvavej... Alice má u mě od té doby velký respekt. )

Tímto oficiálně výtám Saise Anuse na blog ^_^ . Doufám že to tu chvilku vydržíš. Saise je skvělá holčina a ač není otaku, tak se s ní mám o čem bavit. V reálu se neznáme ( což je asi lepší ) a známe se především skrze skypa. Musím varovat kohokoliv, že je krapek ulítlá... ale kdo taky není xD. To by bylo vše k tomuto tématu a uvídíme jak vše dopadne ( nápověda - ja budu zvracet krev a Saise se bude smát xD ).


( Faint Dream ~ Inanimate Dream -- Yuka Kazami's Theme )
( Final boss fight song... proboha ona na mě házela 2 master sparky najednou. )

Ok většinu tohoto týdne jsem si užíval znovuzprovozdněný youtube. Povedlo se mi stahovat videa z YT a koukat na ně u mě v PC. A to jen díky Mozille, kterou momentálně uctívám jako jedno z devítí božstev. Mezitím jsem zprovozdnil Touhou01 až Touhou05 na PC. Musím říct že to byl šílený change. PC-98 generace Touhou má úplně jinak nastavenou latku složitosti. Strašně rád bych na tyhle díly udělal článek, ale pár problémů mi v tom zabranuje ( předně asi to, že nemám vůbec šajnu o příběhu xD ). Přiznávám, že jsem těžce pozapoměl na Da Capo a pustím se do něj hned co to půjde.


( Legendary Illusion ~ Infinite Being -- Shinki's Theme )
( Boj se Shinki byl jedním slovem EPICKÝ. Takhle dokonalý boj jsem už dlouho nazažil xD . )

Zítra očekávejte odemě nový článek a v neděli se pokusím usmolit nějaký ten tématický článek.

Nuže a jako vždy si vychutnejte pár obrázků a hudby. Enjoy...( Děkuji Wings of Yuri za tento dokonalý roztomilý obrázek ^_^ . )( Tenhle obrázek ze mě udělal Alice X Marisa fana xD. )
( Ne vážně... komu to nepřipadá roztomilé, tak by se měl nechat vyšetřit. )( Po objevení tohoto obrázku jsem ihned začal číst Nanohu ViViD )
( Doporučuji komukoliv ^_^ )
( Bože ViVio vypadá dokonale v Nanozině bojovém obleku ^_^ )( Tento rodinný život mě bude doprovázet další měsíce čtení až dodělám Da Capo. )
( Hinatabokko ) 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Saise Anuse Saise Anuse | 6. března 2010 v 12:16 | Reagovat

heeej ja bych se nesmala kdybys zvracel krev jako xDDDDD ae to varovani ze sem ulitla berte lidi na vedomi xDDDDD 8-O  8-O  :-D  :-D

2 B.e.n.y B.e.n.y | 16. března 2010 v 16:03 | Reagovat

BloodY! Vzali mě na InterDACT! :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama