Random Update 10/04/10

10. dubna 2010 v 23:11 | Fingusa |  Oznámení

Zdravím všechny náhodné lidičky na blogu. Jsem zpět a mám v úmyslu to zase pořádně roztočit. Yaaay.Ok tak abych začal… Omlouvám se za šílený úpadek blogu. Neměl jsem prakticky žádný čas updatovat. To víte škola, zkouškové období a osobní problémy. Ale nebojte, jsem zase zpět. Nevím jak to bude se Saise, protože po takhle dlouhé době o ní nemám informace. Dá-li bůh tak s ní navážu nějak kontakt.


( Ok změna po Da Capo se půjdu nejspíše mrknout na Kagetsu Tohya )
( Ne vážně tahle hudba změnila můj názor )
( P.S. Bože já miluji Len ^.^ nejlepší postava v Tsukihime světě )

V první řadě musím říct, že problémy s YT, internetem a bůh ví čím ještě mám vyřešené. Tudíž můžu zase najet na svou dřívější kvalitu článků. Ten poslední měsíc aktivity na blogu mi vážně házel klacky pod nohy.


( Krapek tvrdší remix na Alice Theme z Touhou05 )
( Doporučuji doposlouchat jsou tam doopravdy dobré pasáže )

No a co jsem dělal, když jsem zrovna psychicky neumíral? No určitě jsem neměl čas číst VN. Bohužel DaCapo a ani jinou Novelu nemám zrecenzovanou. Pustím se do toho hned co bude čas a nálada. Ve volném čase jsem hrál především Chrono Trigger a samozřejmě Touhou hry. O Chrono Triggeru nejspíše ještě napíšu článek jen nevím kdy. Nedávno jsem začal znovu hrát jednu z mých oblíbených MMO her. Její jméno zde nenapíšu a budete si muset tedy počkat na zítřejší článek o ní. Toť vše.


( A samozřejmě trochu toho Clannadu )
( Kdo viděl Clannad, omlouvám se za slzy V.V )

Na závěr bych měl asi poodhalit co se bude dále dít. Abych se přiznal, tak nemám prakticky žádný plán. Jediné co je pravděpodobné je to, že zítra udělám článek o té MMO hře a nejspíše ještě dneska udělám něco jako Crow's Claw mini článek s hudbou. Miluji tuhle skupinu a to nedělá jen covery ( Pozor covery, ne remixy ) pro Touhou ale i pro hry jako Final Fantasy a Melty Blood. V budoucnu mám v úmyslu dělat pár tématických článků a budu pokračovat průletem Touhou sérií. To byl Fingusa ! Jsem zase zpět MUHAHA… Enjoy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama