Random Update 10/05/2010

10. května 2010 v 23:29 | Fingusa |  Oznámení
Zdravím všechny co ještě nějak náhodně okoukávají tento blog. Momentálně jsem nachcípaný, tak mám čas na updaty.

Lidi to by jste nevěřili, jak se může někomu za pouhých 5 dní podělat zdraví. V pondělí jsem se dozvěděl že mám problém s hlasivkami a mám akutní zánět nosohltanu do toho >.> . Já to prostě nemůžu mít lehké eh ? No prostě už pár dní nemůžu vůbec mluvit a ŠTVE MĚ TO. Samozřejmě dokud nebudu moc mluvit, tak škola nějak nemá smysl. Hurá pro neklásko z tělocviku. Chjo přemýšlím jestli se nemám jít zastřelit.

( SPOILER ALERT !!!!! )


( SPOILER ALERT !!!!! )
( Podle mě jedna z nejlepších scének z Clannadu )

Co se týče nízké aktivity na blogu, tak jsem měl poslední dobou jiné starosti. Ať už školní, tak osobní. Radši nebudu slibovat, ale vím že zítra bych mohl udělat nějaký ten článek. Budu muset, protože jeden z mých už připravených článků je celkem akutní.


( Yaaay po dlouhé době non-metalový song )

A co jsem dělal v žánru Otaku? No tak především jsem mužně brečel. Bohužel neexistuje pro mě způsob jak se dostat na tento ročník Animefestu. Budu muset zkusit alespoň Advik. Anime jsem v celém dubnu nesledoval žádné, ale zato mi vyšlo extrémně mnoho Visuálních Novel. Za osobitou zmínku stojí především Ef ~ a fairy tale of the two, který čtu poprvé v životě a musím říct, že už touto dobou převálcoval většinou VN co jsem kdy četl. Zatím jsem v půlce první kapitoly a už teď vím, že tohle bude konkurovat Clannadu. Mimochodem oznámil se oficiální překlad Da Capo II, takže budu muset máknout s jedničkou. Společnosti typu Mangagamer a JAST USA pomáhají Otaku získávat svou dávku ^_^.


( Nejspíše první ryze český CaramellDansen !!! Yaaay )

Někdy si říkám že jsem docela slušný vyvrhel na české Otaku scéně. Kecám s hodně lidmi v USA scéně a vlastně jediný člověk z CZ scény s kým si kecám je Benny. A vůbec zastupuji v naší už tak malé scéně ještě menší skupinu. No aspoň je minimální šance být označen GAIJIN nějakým náhodným japončíkem xD .


( A zase trocha hudby... ne vážně jste si mysleli, že to sem nedám ? xD )

Mimochodem co se týče článků tak nemám prakticky připraveno nic. Většinou vše píšu extrémně narychlo ( a prej že uzávěrky nestíhají jen Manga/Doujin makeři xD ) a často přímo do blogu. Úprava obrázků je už věc, na kterou potřebuji klid a čas. Proto když beru obrázky z gameplaye, tak je většinou rovnou na místě upravuji. Divili byste se jak se složité někdy udělat dobrý obrázek ( především v Touhou kdy jde o přežití a vy ještě děláte obrázky ). Často tak musím chodit na internet a hledat co nejlepší možný substitut.3 Důvody proč jsem si zamiloval Ef ~ a fairy tale of the two


1. Protagonistky se neostýchají použít čehokoliv, aby mě pobavily.

Au


2. Protagonista samotný je nehorázný parchant. Díky čemuž vystupuje z klišé.


Jackass


3. Způsob namalování a !! PLNÉ ANIMACE !! je doslova dokonalý. Ne vážně jsem ještě nikdy neviděl tak dobře udělanou VN.


Kawaii
( Bože Miyako, odpouštím ti tvou šílenou povahu a to jen za tenhle úsměv ^_^ )
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama