Saimoe International

11. května 2010 v 17:49 | Fingusa |  Oznámení
Jednou za čas by se měli Otaku sjednotit v boji. V boji za své oblíbené postavy. Tvá oblíbená postava potřebuje tvůj hlas!!! Saimoe vás volá! Čtěte dále.

( Saimoe propagační video )

Již třetí ročník se odehrává mezinárodní bitva mezi anime postavami o prvenství v popularitě. Je to skutečně dlouhý boj ( prakticky po celý rok ) a je krvavý. Každá z hrdinek má své pro a proti a záleží pouze na vašich hlasech, kdo nakonec zvítězí. Hlavní cenou je zvýšení věhlasu a vítězná čelenka pro výherkyni. Pojďte podpořit svou oblíbenou postavu ! Kdo ví… třeba zrovna váš hlas rozhodne o vítězství.

International Saimoe má velice komplikovaný systém volení a přiznávám se, že sám některé vlastnosti moc nechápu. Z toho co chápu, tak celé hlasování se rozděluje na různá období. Začíná se kvalifikací, kdy se vezmou všechny nějak slavnější postavy a hlasuje se kdo se dostane do hlavní soutěže. A věřte, že tato část je asi prakticky nejšílenější. Extrémně mnoho postav a každá musí mít stejně vybalancovanou oficiální propagandu. Po tomto dlouhém období se už konečně začne s hlavním hlasováním. To se rozděluje na :

Aquamarinové období
Topazové období
Ametystové období
Safírové období
Smaragdové období
Rubínové období
Diamantové období

A nakonec máme Dvojitou Eliminaci kdy se utkají finalistky z předešlých období a rozhodne se o nejlepší z nich. Hlasování samotné je velice spravedlivé a dívky do bojů mezi sebou dává automat a počet proher/vítězství daných osob. I tak jsem bohužel zaznamenal mnoho nečestných bojů ( například Haruhi vs. Konata ). No nejde to udělat absolutně spravedlivé a nakonec je potřeba najít tu nejlepší ze všech. Často mezi sebou bojují prohra s prohrou a výhra s výhrou, aby bylo jisté, že se slabé články vymažou. Mimochodem v našem časovém pásmu je hlasovací ring otevřen vždy od 17:00.

Já osobně hlasuji již druhý rok a minulá výherkyně mě doslova rozzuřila. Kdo bude volit Katsuru tomu přísahám, že si ho/ji najdu >.> . Spíše volte postavy typu Shana nebo Fate ^.^ . Za každý hlas pro tyto dvě postavy budeme mít v příštím životě sušenku xD.

Nuže sejdeme se na bojišti a ať zvítězí vaše oblíbená postava. Link na Saimoe zde.

!!! Pozor moje osobní propagační část !!!( Volte Fate, protože není lepší anime postavy, co je stejně drsná jako citlivá )
( Volte Shanu, protože je skvělá ze všech hledisek, co vás mohou jen napadnout )
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 E-rror E-rror | E-mail | 11. května 2010 v 21:42 | Reagovat

I like this... :) 8-)

2 Saber Saber | Web | 13. května 2010 v 13:02 | Reagovat

Páni o tom jsem nikdy neslyšela o.O ale vypadá to zajímavě =)

3 Fingusa Nanatsuyoru Fingusa Nanatsuyoru | E-mail | Web | 13. května 2010 v 20:23 | Reagovat

[2]:To víš moc lidí takové věci neznají xD jsem divnej ^_^ . Rád hledám věci mimo naši komunitu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama