Jsem zpáááátkýýýýý

1. září 2010 v 21:54 | Fingusa |  Oznámení
Zdar všichni ! Mysleli jste si, že jsem mrtvej ? Ne ne ne, tuhle radost bych mnoha lidem neudělal xD. Ano vím byla to hrozná neaktivita na  D O S T  dlouhou dobu. Chcete vědět více ? Klikněte na celý článek a dozvíte se víc !

SchoolPic00
( Fingusa všem přeje radostný vstup do nového školního roku )
( Nože si nevšímejte xD )

Nuže jak bych začal... omlouvám se, krapek jsem vypadl z tréninku xD . Takže předně se omlouvám za extrémní, nechutnou a neomluvitelnou neaktivitu. Přes prázdniny nebyl zrovna dvakrát moc čas a když byl, tak jsem neměl náladu. Teďkon je už zase školní rok, tak se můžu pokusit rozjet blogování jako dříve. Tudíž předem neurčitý počet článků za měsíc xD. Mám každopádně nové-supernové-lehcenové-alestálenové novinky.

Sjel jsem si počítač do bojeschopné formy, tudíž můžu dělat články na některé věci, které jsem předtím nemohl ! Bohužel stále to není ono >.< . To víte student nemá příliš velké finanční možnosti xD. Mezi další novinky patří moje připojení ke komunitě na Otakulandu. Jsem tam pod nickem Fingusa, tak si mě tam najděte ( kdo mě najde jako první má u mě oplatku xD ). Žádné nové anime jsem bohužel neviděl... což mi připomíná. Víte o tom že se bude tenhle podzim animovat jedna z nejlepších Visuálních Novel co momentálně znám ? Yup dělá se Yosuga no Sora anime. O příběhu se krapek rozepíšu, ale čekejte spíše příběh VN než anime, protože v anime nejspíš neukážou hlavní route >.< zatracená cenzura. Další novinkou je můj postup do druhého ročníku střední školy - yaaay o jeden rok méně ! Někdy si říkám, škoda že tady nejsou školy jako v Japonsku, do takové školy bych chodil i rád ( ne nemyslím jejich učební systémy, ale doopravdy jen ty dívčí stejnokroje xD ). Jo a změnil jsem názor o článcích pro Touhou01-05. Našel jsem způsob jak jim udělat dostatečnou čest a přitom nenapsat prakticky nic o příběhu z mé hlavy xD.

(Ne)Novinka je také moje účast na advíku 2010. Tahle věc mě doopravdy štve, že jsem ji přes prázdniny nerozepsal. Teď nemám tu správnou náladu se o tom rozepsat. Prostě bylo to skvělé a mám jen velmi málo argumentů ( mezi které patří jednomyslně organizace ). Super lidi, dobré přednášky, celkově dobrý program a hlavně atmosféra toho pravého jap-conu. Vážně příští rok musím znovu a naverbuju na cestu co nejvíce nosič...teda chtěl jsem říct kámošů.


YnS00
Příběh začíná příjezdem dvou dvojčat - Haruka (kluk) a Sory (dívka) do vesnice, kde bydlel jejich děda. Vše okolo si pamatují, jen lidé se změnili. Celé se to točí především okolo problémů v dnešní společnosti a okolo faktu že  * SPOILER * Haruka a Sora se později do sebe zamilují. A nic není samozřejmě lepší jak Twincest * SPOILER *. Celé tohle anime by se dle mých informací mělo držet hlavního route v novele ( Sora route ) a ostatní route by to mělo jen našlápnout. Mám extrémně velká očekávání pro tohle anime. Podle traileru bych možná řekl, že bude 18+ yaaay xD.


( Výše zmiňovaný trailer )

No a teď k mým budoucím článkům. Rozjedu tady nový styl psaní článků. Říkám tomu psaní článků za pochodu. Víte, mnoho článků jsem neudělal už jen proto, že jsem psal články v době, kdy jsem o dané věci neměl ten správný " pocit ". Tudíž odedneška, když dočtu visuální novelu, dohraju hru, nebo cokoliv podobného, tak ihned rozepisuju článek. Prakticky tedy budete vidět můj herní/čtecí život. Pro zvědavé - mám rozehranou hru Sengoku Rance a mám rozečtené novely Osadai, Sono01 a pak mám v úmyslu rozjet Aoishiro. Mezitím budou samozřejmě Touhou články. U těch mi zbývá ještě několik her a potom začnu dělat přímé články o světě Gensokyo a jeho obyvatelech.

Toť prozatím vše. Uvidíme se udalších článků. Enjoy...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mao~Kuro Ookami Mao~Kuro Ookami | Web | 4. září 2010 v 20:10 | Reagovat

XD Dobrej obrázek tyjo XD a kdy už si mě přidáš do těch SB??!!! >=D

2 Fingusa Nanatsuyoru Fingusa Nanatsuyoru | E-mail | Web | 5. září 2010 v 21:09 | Reagovat

Až mi konečně napíšeš na skypa abych na to pořád nezapomínal !!! :-D

3 prcek prcek | 21. října 2010 v 17:57 | Reagovat

Ta holka vypadá jako ty, když bereš ten kus klávesnice na ZDK a snažíš se dělat masovýho vraha. :-P

4 Charlott Charlott | 24. října 2010 v 11:14 | Reagovat

Prosím,jak se jmenuje ten čínsky(?)animovaný film s tím haku?Já jsem ho jednou viděla a moc se mi líbil,ale nevím jak se jmenuje!?Prosím,si moje jediná naděje,jak se jmenuje? ???

5 Benny Benny | 14. listopadu 2010 v 0:13 | Reagovat

[4]: Cesta do Fantazie (Spirited Away)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama